Aktualności

Flipper atutem promocji

09/03/2017

Od 2012 r. konsekwentnie realizujemy plan promocji gospodarczej miasta, który jest stale rozwijany o nowe elementy. Pomysł wykorzystania motywu popularnej niegdyś gry zręcznościowej - flipper - zaproponowała już w pierwszej kampanii reklamowej firma Bring More Advertising z Chorzowa. Okazuje się, że wraca moda na flippery, a nasz lay out i filmik reklamowy wzbudza spore zainteresowanie.

Podczas niedawnych Śląskich Targów Nieruchomości w Chorzowie wykorzystaliśmy flippery jako atrakcję na naszym stoisku. Było to możliwe dzięki uprzejmości klubu flipperowego Printimus Pinball z Bytomia. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę przyciągającym zwiedzająch. W najbliższy weekend nasz filmik promocyjny, oparty na motywach flippera, będzie pokazywany na międzynarodowym turnieju z cyklu Mihiderka Pinball & Food Festvial, który w dniach 10-12 marca organizowany jest przez zaprzyjaźniony klub. Środowisko miłośników flipperów cieszy się, że będzie miało okazję zobaczyć ciekawe zastosowanie ich ulubionej gry.

MPFF 2 to turniej flipperowy z udziałem graczy zagranicznych i polskich, w tym najlepszych zawodników. Ponadto to wydarzenie o charakterze biesiady – festiwalu jedzenia wegańskiego. Jeśli nabierzecie Państwo ochoty na grę i będziecie chcieli na własne oczy przekonać sie jak "Chorzów wprawia w ruch", zapraszamy do kontaktu z organizatorami.

Informacja o wydarzeniu        Informacje o klubie