Aktualności

Chorzów na Real Connect w Warszawie

26/04/2017

 

REAL CONNECT 2017 to pierwsze w Polsce międzynarodowe targi rynku nieruchomości i inwestycji, które w zamierzeniach organizatorów mają w przyszłości stanowić polski MIPIM, czy EXPO Real. Dotyczą rynku gruntów, nieruchomości handlowych, biurowych, magazynowych, logistycznych, sportowych oraz apartamentowych. Problematyka targów uwzględnia także finansowanie, budowę i rozbudowę obiektów, oraz zarządzanie nimi..
Miasto Chorzów jest obecne na targach ze swoim stoiskiem reklamującym tereny inwestycyjne naszego miasta.
Przez dwa dni (26 i 27.04) będziemy prowadzić intensywne poszukiwanie inwestorów przedstawiając ofertę Chorzowa, w której wybijają się trzy priorytety: teren po Międzynarodowych Targach Katowickich przy ul. Targowej, tereny przy ul. Katowickiej i Metalowców wchodzące w skład projektu Chorzów Nowy i teren przy ul. Łagiewnickiej.
Oprócz oferty samorządów można na targach znaleźć stoiska dynamicznych firm, których przyciągniecie do Chorzowa stanowiłoby spory potencjał rozwojowy.
Odbywająca się podczas targów Konferencja REAL CONNECT to inspirujące panele dyskusyjne, prezentacje ekspertów, i praktyków rynku, którzy dzielą się wiedzą na temat strategii, trendów, a także wyzwań stojących przed rynkiem nieruchomości w najbliższych latach.